dezodorant w kremie cherry blossom 30 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

dezodorant w kremie

cherry blossom

edycja limitowana

wiosenna edycja limitowana cherry blossom to delikatny, świeży zapach kwitnącej wiśni

30ml

 

Dezodorant Pony Hütchen to skuteczna ochrona i jednocześnie delikatna pielęgnacja skóry.

Dezodorant cherry blossom  pachnie świeżo, delikatnie kwiatami wiśni. To idealny zapach dla miłośniczek delikatnych zapachów kwiatowych.

Dezodorant Pony Hütchen to skuteczna ochrona i jednocześnie delikatna pielęgnacja skóry.

Wszystkie dezodoranty Pony Hütchen są wegańskie, a do ich produkcji użyto składników nietestowanych na zwierzętach. Większość składników pochodzi z kontrolowanych upraw bio. Wysoka jakość składników oraz unikalna receptura zapewniają wysoką jakość produktu, jego skuteczność oraz dużą wydajność.

Konsystencja dezodorantu jest kremowa i delikatna, a dzięki starannie dobranym składnikom i ich odpowiednim proporcjom dezodorant jest tak delikatny, że może być bez obaw stosowany na suchą i wrażliwą skórę. Masło shea (bio) działa uspokajająco i wygładzająco na skórę, olej kokosowy (bio) dezodoruje, a najwyższej jakości olejek z orzechów macadamia (bio) dodatkowo pielęgnuje.

Nasze dezodoranty nie zawierają żadnych środków konserwujących, alkoholu i soli aluminium, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości maseł i olejów roślinnych z biologicznie czystych upraw są one niezwykle skuteczne i bardzo wydajne- odrobina kremu zapewnia świeżość przez cały dzień. Są doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych dezodorantów. Przy produkcji dezodorantów Pony Hütchen świadomie zrezygnowano z zastosowania soli aluminium i zastąpiono je skutecznymi naturalnymi składnikami, które niwelują powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dezodoranty te, w przeciwieństwie do tradycyjnych dezodorantów z aluminium, nie blokują procesu pocenia, a utrzymują odpowiedni poziom pH skóry, zapobiegając tym samym powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i gwarantując skuteczną ochronę.

Zastosowanie

Nabierz odrobinę kremu na palec lub za pomocą szpatułki i rozprowadź na skórze pachy, wmasuj delikatnie. Skóra nie musi być wilgotna, nasze dezodoranty rozprowadzają się idealnie na suchej skórze.

Dzięki swej konsystencji dezodorant wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia ani białych śladów na ubraniu, ani tłustego filmu jak również nieprzyjemnego uczucia lepkości.

Przy odpowiednim stosowaniu słoiczek 30ml wystarcza na około 4 miesięcy.

 

INCI: Zea Mays Starch*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Sodium Bicarbonate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, CI 77947 (Zinc Oxide), Brassica Campestris Oleifera Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Kaolin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Parfum (Alpha Isomethyl Ionene, Butylphenyl Metylproponial, Linalool**).

* składniki organiczne  

**naturalne składniki olejków eterycznych


 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl