Regulamin

REGULAMIN

Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu przed rejestracją i dokonaniem zakupów.

1. Sklep Bioana.pl prowadzony jest przez firmę:

     Bioana Anna Milczarz

     ul. Akacjowa 42

     26-200 Końskie

     NIP: 658-142-53-12     REGON: 361070452

     nr rachunku bankowego: 26 1240 5006 1111 0000 5554 0098

     dalej zwaną ,,Sprzedającym".

2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna, nie posiadająca osobowości prawnej, dalej zwana ,,Klientem".

3. Zamówienia za pośrednictwem sklepu można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

4. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta. Realizacja zamówień płatnych za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych- po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego.

5. W celu utworzenia konta Klient zobowiązany jest do nieodpłatnej rejestracji.

6. Rejestracja nie jest konieczna do złożenia zamówienia.

7. Zakupiony towar jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany w zamówieniu adres. Towar wysyłany jest tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę możliwa jest jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu ze Sprzedającym.

8. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające szczegóły tej niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania należy przesłać na adres Sprzedającego.

9. W okresie 14 dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny według ogólnych zasad wynikających z przepisów określających zawieranie umów na odległość. Sprzedający zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy w przeciągu 7 dni roboczych.

10. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego są wyrażone w złotych polskich. Ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy. Koszty dostawy zależne są od wybranego przewoźnika i są podane w cenniku dostaw. Koszty dostawy produktów pokrywa Klient.

11. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych.

12. Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia towaru i w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody, a następnie zgłosić ten fakt obsłudze sklepu.

13. Okres gwarancji rozpoczyna się z dniem odebrania produktu. Udzielamy gwarancji na zamknięte kosmetyki przez okres 6 miesięcy.

14. Reklamacja polega na przesłaniu towaru uszkodzonego lub niezgodnego z umową wraz z oryginalnym opakowaniem i szczegółowym opisem powodu reklamacji. Przed wysłaniem towaru w ramach reklamacji Klient obowiązany jest powiadomić o tym fakcie sklep drogą mailową.

15. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za produkty źle przechowywane i źle używane.

16. Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia.

17. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (Dz.U. nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną  (Dz.U. nr 144, poz. 1204).

18. Podając przy złożeniu zamówienia swoje dane osobowe, Klient wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji i usuwania swoich danych osobowych.

19. O wszystkich zmianach regulaminu zarejestrowani Klienci będą powiadamiani drogą elektroniczną na wskazany przy rejestracji adres mailowy.

20. W trakcie realizacji zamówienia i podczas opieki posprzedażnej Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przy składaniu zamówienia.

21.Sprzedawca stosuje mechanizm plików ,,cookies", które podczas korzystania przez Klienta ze strony internetowej sklepu zapisywane są przez serwer Sprzedawcy na dysku twardym urządzenia końcowego Klienta. Stosowanie tego mechanizmu ma na celu poprawienie działania strony na urządzeniach końcowych Klienta, nie psuje w żaden sposób urządzenia końcowego, nie powoduje zmian konfiguracyjnych w urządzeniach, ani w oprogramowaniu tych urządzeń. Klient może wyłączyć mechanizm ,,cookies" w przeglądarce swojego urządzenia. Jednak w celu pełnego i bezawaryjnego korzystania ze strony Sprzedawcy nie zaleca się tego.

22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozwiązuje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl