Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Niniejsza polityka prywatności ma charakter informacyjny.

2. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej bioana.pl jest:

Anna Milczarz, prowadząca działalność gospodarczą Bioana Anna Milczarz, ul. Akacjowa 42, 26-200 Końskie, NIP: 658-142-53-12, REGON: 361070452 wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, zwana dalej Administratorem.

3. Dane osobowe Klienta są przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. 1997 nr 133, poz 883 ze zm.) zwaną dalej Ustawą o ochronie danych osobowych oraz Ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczną z dn. 18.07.2002 (Dz.U. 2002 nr 144, poz.1204 ze zm.)

4. Administrator zobowiązuje się do szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą. Zapewnia ponadto, że zbierane przez niego dane są przetwarzane zgodnie z prawem oraz przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne.

5. Zbieranie danych osobowych Klienta przez Administratora następuje w celu:

  • zawarcia i realizacji umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług elektronicznych
  • marketing bezpośredni własnych produktów Administratora
  • wyrażenia przez Klienta opinii o produkcie bądź umowie sprzedaży

6. Administrator może przetwarzać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego, adres dostawy, adres zamieszkania/ zameldowania (jeśli jest inny niż adres dostawy), nazwę firmy oraz numer identyfikacji podatkowej NIP.

7. Podanie danych, o których jest mowa w powyższym punkcie może być niezbędne do realizacji zamówienia złożonego w sklepie internetowym.

8. Administrator udostępnia środki techniczne zapobiegające pozyskiwaniu i modyfikowaniu przez osoby nieuprawnione danych osobowych, przesyłanych elektronicznie poprzez:

  • zabezpieczenie zbioru danych przed nieuprawnionym dostępem, w tym certyfikat SSL
  • dostęp do konta po podaniu indywidualnego loginu i hasła

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl